ART / Oil paintings / Oil painting 14099311
nr 1409 9311
Bert Österlund
(f. 1912), Sverige
Bert Österlund (b. 1912), Sweden. Plöjning. Signed. Oil on canvas, 50x73, outer dimensions including frame: 61x85,
OIL PAINTING, Plöjning. Signerad. Olja på duk, 50x73, yttermått inklusive ram: 61x85 cm
Bert Österlund, Swedish painter, born 1912.
300
SEK 100
Monday August 2 2021
at 19:42:39
1/8 22:02:48